Informace

Výměna odkazů

Výměna odkazů je určená pro jiné weby, které pokud mají zájem propojit svůj web s naším tak zašlou emailem žádost o výměnu odkazů. Každá výměna odkazu podléhá schválení.

PR články pro naše weby

Pr články jsou určené jen pro naše ostatní projekty na internetu.

Kontakty
Kácení, Prořezávání, Zavlažování
Zavlažovací systémy
Závlahové systémy
Závlahy, zavlažování
Čištění vrtů a kopaných studní
Zemní a výkopové práce

ECO AQUA Solution s.r.o.
Kolbenova 907/40a
190 00, Praha 9 - Vysočany

Email:
info@eco-aqua-solution.cz

Projekty, realizace, servis

Jaroslav Hájek
Štětínská 371/1
181 00, Praha 8

Telefon: +420 775 901 997

Výměna odkazů - PR články pro naše weby

PR články pro naše weby:

Provádíme kácení stromů ze země, za použití klínů, lana a páky všude tam, kde je dostatek prostoru a dovolují to podmínky pro bezpečné pokácení stromu, bez ohrožení zdraví osob a škody na majetku. Specializujeme se a máme potřebné vybavení na rizikové kácení stromů stromolezeckou technikou, postupné odvětvení a odkácení kmene za použití lanových technik nebo za použití vysokozdvižné plošiny. Odborné prořezávání stromů stromolezeckou technikou, využíváme naše znalosti pro tyto specializované práce , které vyžadují odbornost. Nabízíme řez stromů okrasných, dle požadavků a možností, kde se strom nachází a jakou plní funkčost vybíráme druh řezu. Řez ovocných stromů, dle druhu a období, kdy se tato činnost má vykonávat.

Naše firma ECO AQUA Solution s.r.o. provozuje eshop www.eco-aqua-shop.cz, prodáváme v eshopu jímky, nádrže, zásobníky na dešťovou vodu nebo pro shromadždování užitkové vody pro využití v zalažování zahrad a pro nahrazení pitné vody v rodinných domomech. Dále zde najdete dvoukomorové či tříkomorové septiky, žumpy vhodné pro shromaždování fekálijí a čističky odpadních vod s ekologickým biologickým vyčištěním, které dosáhne až 99% vyčištení splaškové vody. Naleznete v eshopu i systémy pro využití dešťové vody, jak pro zavlažování zahrady nebo pro využití v domě, kde se dá nahradit až 50% pitné vody vodou dešťovou nebo zcela vodou užitkovou nebo kombinací těchto dvou zdrojů. Dále i vsakovací systémy pro přepady jímek či odvodnění vody z vašeho pozemku či odvod vody ze střech domů.