Informace

Odbornost a profesionalita

Jsme certifikovanou instalační firmou (HUNTER TOP PREMIUM PARTNER), splnily jsem dané podmínky pro návrh i instalaci automatických závlahových systémů HUNTER. Projektujeme a realizujeme závlahové a zavlažovací systémy Hunter v souladu s platnými technologickými předpisy.

Certifikáty

Hunter TOP Premium Partner 2018

Kontakty
Kácení, Prořezávání, Zavlažování
Hliníkové obruby a obrubníky
Plastové obruby a obrubníky

ECO AQUA Solution s.r.o.
Kolbenova 907/40a
190 00, Praha 9 - Vysočany

Email:
info@eco-aqua-solution.cz

Projekty, realizace, servis

Jaroslav Hájek
Štětínská 371/1
181 00, Praha 8

Telefon: +420 775 901 997

Hliníkové - plastové - obruby - obrubníky

Realizujeme a instalujeme plastové a hliníkové obruby, obrubníky. Máte zájem o vybudování obrubníků, obrub? Pro vytvoření cenové nabídky nás kontaktujte!!!

K údržbě trávníku patří i zařezávání okrajů, které oddělijí travní plochu od výsadby. Tato činnost se většinou provádí 2 krát ročně a je poměrně časově a fyzicky náročná.

Lepší variantou je vybudování plastových či hliníkových obrubníků a tato činnost úplně zcela odpadá a udržuje trávník krásně oddělený od záhonů s výsadbou po celý rok i v dalších letech.

 

Pokládáme hliníkové a plastové obruby a obrubníky

Naše firma provádí pokládku hliníkových a plastových obrubníků pro zahrady i jiné travnaté plochy.

Plastové obruby jsou lehce tvarovatelné a rychle se instalují, mají i nižší cenu než hliníkové obruby. Plastové obruby mají však kratší životnost, působí na ně UV záření i mrazy a materiál může degradovat.

Hliníkové obrubníky se také dobře tvarují mají však vyžší pořizovací cenu, avšak jejich životnost a odolnost materiálu je vesměs neměná absorbují teploty a materiál nedegraduje.

Hliníkové i plastové obruby, obrubníky zkrášlí vaší zahradu a jiné travnaté plochy, ušetří vám čas ztrávený zařezáváním okrajů trávníku. Na této stránce najdete ukázky pokládky hliníkových i plastových obrub, obrubníků.

Foto ukázky - plastové a hliníkové obruby, obrubníky