Informace

Odbornost a profesionalita

Jsme certifikovanou instalační firmou (HUNTER TOP PREMIUM PARTNER), splnily jsem dané podmínky pro návrh i instalaci automatických závlahových systémů HUNTER. Projektujeme a realizujeme závlahové a zavlažovací systémy Hunter v souladu s platnými technologickými předpisy.

Certifikáty

Hunter TOP Premium Partner 2018

Kontakty
Kácení, Prořezávání, Zavlažování
Zavlažovací systémy
Závlahové systémy
Závlahy, zavlažování

ECO AQUA Solution s.r.o.
Kolbenova 907/40a
190 00, Praha 9 - Vysočany

Email:
info@eco-aqua-solution.cz

Projekty, realizace, servis

Jaroslav Hájek
Štětínská 371/1
181 00, Praha 8

Telefon: +420 775 901 997

Servis, oprava, rekonstrukce - zavlažovací systémy, závlahové systémy, závlahy, zavlažování

Životnost každé automatické závlahy a její bezproblémový provoz závisí nejenom na profesionální a odborné instalaci, ale i na správném spuštění, pravidelném servisu a údržbě.

Cena za servisní práce je smluvní a nedá se předem určit, vždy závisí na druhu práce, dopravě a složitosti systému. Při opravě a rekonstrukci je vždy cena těžko odhadnutelná, a proto se při průběhu prací mění.

Potřebujete servis či opravu nebo rekonstrukci pro vaše zavlažování zahrady, parku, hřiště? Neváhejte nás kontaktovat!!!

 

Servis zazimování a jarní spuštění - závlahové systémy, zavlažovací systémy

Provádíme pravidelný servis u většiny námi instalovaných systému i u zavlažování instalovaných konkurenčními firmami. Servis, který se provádí na podzim a to je zazimování, zajistí odvodnění celého systému a předchází znehodnocení vaší investice a zaručí delší životnost a bezporuchovost automatické závlahy. Při jarním spuštění zkontrolujeme funkčnost, nastavení a správné fungování systému a připravíme ho na bezproblémové zavlažování během celé nadcházející sezóny.

Větší zavlažovací systémy potřebují pravidelnou údržbu, ketrou vám nabízíme samozřejmně také. Týká se to především sportovní a veřejných ploch, parků atd.

Mohou však také nastat mimořádné situace, kdy je zapotřebí servis. Naše firma je schopná průžně reagovat na vzniklé situace a domluvit si s vámi co nejbližší termín opravy vzniklého problému.

 

Oprava a rekonstrukce - závlahy Hunter, zavlažování trávníku

Některé automatické závlahy potřebují po uplynutí několika let radikálnější opravu či rekonstrukci. Oprava nebo rekonstrukce může nastat pokud byl systém špatně instalován a neplní své funkce, při opotřebení materiálu nebo jsou prováděny změny, které zasahují do systému a mění jeho činnost např: přístavba domu, vybudování nádrže, změna zdroje vody nebo bazénu atd.

U těchto prací se těžko odhaduje cena za opravu či rekonstrukci nevíme množství použitého materiálu a můžou nastat komplikace při prováděné práci a proto se cena vždy při vyhotovení cenové nabídky odhaduje.

 

Foto servis - zavlažovací systémy, závlahové systémy, závlahy, zavlažování