Informace

Odbornost a profesionalita

Jsme certifikovanou instalační firmou (HUNTER TOP PREMIUM PARTNER), splnily jsem dané podmínky pro návrh i instalaci automatických závlahových systémů HUNTER. Projektujeme a realizujeme závlahové a zavlažovací systémy Hunter v souladu s platnými technologickými předpisy.

Certifikáty

Hunter TOP Premium Partner 2018

Kontakty
Kácení, Prořezávání, Zavlažování
Zavlažovací systémy
Závlahové systémy
ZávlahyHunter
Zavlažování zahrad
Zavlažování sportovních hřišť

ECO AQUA Solution s.r.o.
Kolbenova 907/40a
190 00, Praha 9 - Vysočany

Email:
info@eco-aqua-solution.cz

Projekty, realizace, servis

Jaroslav Hájek
Štětínská 371/1
181 00, Praha 8

Telefon: +420 775 901 997

Projekty - závlahové systémy, zavlažovací systémy, závlahy, zavlažování

Projektujeme a navrhujeme závlahové a zavlažovací systémy, závlahy Hunter pro zavlažování zahrad, parků, veřejných ploch, všech sportovních hřišť, střešních zahrad, skleníků, vinic a zemědělských ploch.

Naše firma nabízí projekty a navrhy na automatické zavlažovací systémy, jak pro fyzické osoby nebo-li soukromé investory, tak pro firmy, města a státní zprávu. Projekty a návrhy pro soukromé investory (zahrady rodinných domů, střešní zahrady) jsou vždy zdarma včetně kalkulace a cenové nabídky. Projekty a návrhy pro firmy, města a státní zprávu jsou zdarma pouze při relalizaci automatické závlahy. Při zhotovení projektu a návrhu do výběrového řízení se účtuje smluvní cena. Vždy se cena odvíjí od složitosti a rozmanitosti projektu a také záleží na časovém horizontu zhotovení projektu a cenové nabídky.

Pro vyhotovení projektu, návrhu preferujeme osobní schůzku se zaměřením trávnatých ploch a ploch pro zavlažování výsadby. Při osobní schůzce se zjistí požadavky na zavlažování a vyhotový se projekt a kalkulace přímo na míru klienta. Při osobní schůzce můžeme doporučit a konzultovat způsoby a provedení závlahy. Dalším způsobem je zaslání plánu s rozměry a požadavky na zavlažování emailem.

Máte zájem o vyhotovení projektu, návrhu a cenové kalkulace pro závlahové a zavlažovací systémy, závlahy Hunter, pro zavlažování trávníku a výsadby?! Neváhejte nás kontaktovat!!!

 

Návrh rozmístění postřikovačů a jejich výsečí pro závlahové systémy, zavlažovací systémy, závlahy, zavlažování

Pro kvalitní a dobře udělaný projekt je důležité získání informací o pozemku, volba a posouzení vodního zdroje. Plán pozemku se rozčlení na travnaté plochy a plochy s výsadbou a vybere se typ zavlažování. Provede se výběr postřikovačů a rozmístí se na travnaté ploše a rozčlení se do sekcí.

Návrh rozmístění postřikovačů a jejich výsečí

Závlahové a zavlažovací systémy, závlahy, zavlažování

Návrh trubního vedení a elektroinstalace pro závlahové systémy, zavlažovací systémy, závlahy, zavlažování

Sekce postřikovačů s ventily se umístí do ventilových šachtic a zvolý se umístění na pozemku. Dále se umístí ovládací jednotka s čidlem srážek. Optimalizujeme trasování i dimenze trubního vedení a elektoinstalace.

Návrh trubního vedení a elektroinstalace

Závlahové a zavlažovací systémy, závlahy, zavlažování