Informace

Odbornost a profesionalita

Jsme certifikovanou instalační firmou (HUNTER TOP PREMIUM PARTNER), splnily jsem dané podmínky pro návrh i instalaci automatických závlahových systémů HUNTER. Projektujeme a realizujeme závlahové a zavlažovací systémy Hunter v souladu s platnými technologickými předpisy.

Certifikáty

Hunter TOP Premium Partner 2018

Kontakty
Kácení, Prořezávání, Zavlažování
Travní koberce
Trávníkové koberce
Kobercové trávníky

ECO AQUA Solution s.r.o.
Kolbenova 907/40a
190 00, Praha 9 - Vysočany

Email:
info@eco-aqua-solution.cz

Projekty, realizace, servis

Jaroslav Hájek
Štětínská 371/1
181 00, Praha 8

Telefon: +420 775 901 997

Travní koberce - trávníkové koberce - kobercové trávníky

Travní koberce

Potřebujete pro vaší zahradu, sportovní hřiště nebo jiné plochy položit travní koberece???

Kontaktujte nás pro kalkulaci na trávníkové koberce na klíč, pro vaší zahradu nebo hřišťě!!!

Založení trávníku pokládkou předpěstovaného travního koberce má určité výhody. A to hlavně časovou, ale i kvalitativní, trávník je vyšlechtěn v travní školce a je vysoké kvality. Trávník plní esteticku funkci, které dosáhneme ihned po položení travního koberce.

Kobercové trávníky jsou dnes běžnou variantou pro vytvoření trávníku na zahradě nebo hřišťi. Jsou dražší variantou než běžné vysetí trávníku, ale jasnou výhodou je, že plochy jsou po krátké době zatravněny a kvalita trávníku je ihned prvotřídní. U vysetí trávníku trvá delší dobu jeho vypěstování na požadovanou kvalitu. V travní školce se věnují pěstování travního koberce profesionálové a vyšlechtí kvalitní zátěžoví trávník vysoké kvality.

Trávníkové a travní koberce pro zahrady a hřišťe

Trávníkové koberce

Travní koberce se pokládají na předem připravené plochy a potřebují ihned po položení vlhkost tzn. zavlažovat. Příprava zeminy před pokládkou se neliší od přípravy před vysetím trávníku. Zemina se nakypří rotavátorem a pak srovná pomocí bran a domodeluje se ručně a je připravena na pokládku.

Trávníkové koberce se při expedici sloupnou strojem na výšku 2 cm a role se nařežou na tloušťku 33cm nebo 50cm a délku 1 metr u trvníku pro sportovní ploch i na větší rozměry.

Nejlepší je položit travní koberce v ten samí den, kdy byl trávník sloupnutý v travní školce, zvláště v letních obdobích se musí trávník kontrolovat a vlhčit.

Kobercové trávníky

Ideální stav při pokládce travního koberce je mít předem nainstalován zavlažovací systém. Travní koberec potřebuje po pokládce pravidelnou zálivku v krátkých intervalech, ale malé vydatnosti. Postupně trávník prokoření a doba zavlažování se zvětšuj,ale intenzita se zkracuje.

Bez pravidelného zavlažování nedokáže trávník dobře prokořenit a může i vyschnout a proto pro stále zelený a svěží trávník zavlazujte!

V naší cenové kalkulaci je počítáno s přípravou terénu pro pokládku kobercového trávníku. Dále je zahrnuta cena za dopravu a samozřejmě samotná pokládka travního koberce. Každá cenová nabídka je vytvořena na míru vašich požadavků.

 

Kontaktujte nás!!!