Informace

Sleva

Při koupi nádrže, jímky, zásobníku nebe systému na využití dešťové vody pro zahradu nebo rodinný dům. Vám dáme 5% slevu na tyto výrobky, pokud si od nás objednáte i instalaci.

Odkaz na Eshop:

www.eco-aqua-shop.cz

Kontakty
Kácení, Prořezávání, Zavlažování
Jímky, nádrže, zásobníky na dešťovou vodu
Septiky, žumpy
Biologické Čistírny, čističky odpadních vod
Vsakovací systémy

ECO AQUA Solution s.r.o.
Kolbenova 907/40a
190 00, Praha 9 - Vysočany

Email:
info@eco-aqua-solution.cz

Projekty, realizace, servis

Jaroslav Hájek
Štětínská 371/1
181 00, Praha 8

Telefon: +420 775 901 997

Jímky, nádrže, zásobníky na dešťovou vodu, septiky, žumpy, čističky odpadních vod,vsakovací systémy

jímka, nádrž, zásobník na dešťovou vodu

V našem eshopu www.eco-aqua-shop.cz najdete jímky, nádrže, zasobníky na dešťovou vodu různých typů a různých velikostí, také okrasné sudy a nádrže pro sběr dešťové vody. Dále septiky, žumpy dvoukomorové , ale i tříkomorové,, čističky odpadních vod s různými systémy čištění splaškové vody a vsakovací systémy pro odvodnění střecha a jiných míst, kde je to zapotřebí.

Prodáváme výrobky firmy GRAF, která je evropskou špičkou na trhu v oboru využití dešťové vody a existuje na evropském trhu již 50 let. Výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a ta je zajištěna moderními a jedinečnými postpy při výrobě, která je ověřena řadou ocenení v oblast ekologie ve vodním hospodářství, více informací a široký sortiment výrobků najdete v eshopu.

Jímky, nádrže, zásobníky na dešťovou vodu

jímka, nádrž, zásobník na dešťovou vodu

Nabízíme plastové nadrže, jímky, zásobníky na dešťovou vodu, jak nadzemní, tak i samonosné podzemní nádrže bez obetonování. Podzemní plastové nádrže, jímky, zásobníky různých rozměrů a velikostí v objemu od 1 000 litrů až 26 000 litrů.

Jedinečným způsobem výroby a to vstřikováním polyethylenu nebo-li duralenu, který je recyklovatelný a ekologicky šetrný materiál se vyrábí nadrže Carat. Dálší jsou jímky Platin, které mají nízkou výšku a tím zmenšují náklady na zemní a výkopové práce. Zásobníky Carat a Platin je možné instalovat i do spodní vody a mají záruku 25 let, která je jedinečná na evropském trhu a dokazuje, že výrobce vyrábí výrobky vysoké kvality, kterým důvěřuje. Máme i jiné typy nádrží, které naleznete na eshopu. K nádržím nabízíme i široký výběr příslušenství (poklopy pojezdové osobními nebo nákladními auty, filtry, systémy pro využití dešťové vody pro zahrady a rodinné domy).

Septiky, žumpy, čistírny, čističky odpadních vod

biologická čištírna, čistička odpadních vod, septik, žumpa

Další výrobky ze sortimentu zboží na našem eshopu jsou čistírny, čističky odpadních vod, ČOV septiky a žumpy. Biologické čistírny, čističky odpadních vod jsou kapacitně určené od 2 uživatelů až po 200 osob. Využívají moderních čistících technologií a dokáží vyčistit 99 % splaškové vody. Firma GRAF nabízí různé typy čističek, které mají odlišné způsoby čištění. Více podrobných informací naleznete na eshopu.

Septiky, žumpy nabízíme dvoukomorové nebo tříkomorové, ale i bez vnitřní přepážky. Jímky různých typů a různých velikostí na jímání splaškové vody, jak u rodinných domů tak i u průmyslových areálů. Septiky, žumpy již od 1 000 litrů v kombinaci až po libovolné množství kapacity, více v eshopu.

Vsakovací systémy, vsakovací bloky, vsakovací tunely

vsakovací systémy, vsakovací bloky, vsakovací tunely

Vsakovací systémy slouží k odvodnění střech, parkovišť, skladovacích poch atd. Všechny plochy se dají odvodnit, v dnešní době nahradili vsakovací bloky a tunely neefektivní vsakování, ke kterému se dříve vybudovávalo štěrkové lože. Efektivnější způsob a méně nákladný je vybudování vsakovacího systému za pomoci vsakovacích tunelů nebo bloků s filrací a odvětráváním. Vsakovací systémy mají vyší kapacitu pojmutí vody, což při dnešních přívalových deštích zamezuje lokálním záplavám.

Sestava pro vsakování se skláde: vsakovací bloky nebo tunely, geotextilie, inspekčního poklopu, filtrace a odvětrávání.